Az erősítők - elméleti alapok, gyakorlati feladatok

A kurzus bemutatja az erősítők felépítését, elmagyarázza működésüket. Lehetőséget ad arra, hogy a diakok gyakorlati feladatokkal tökéletesítsék tudásukat. A kurzus alapszintű és haladó ismereteket közvetít.  Informatikai, számítástechnikai, elektrotechnikai  műszaki szakközépiskolák, szaktanitézetek másodikos, harmadikos diákjai számára ajánlott.

Elektronika - bevezető kérdések , feladatok

A kurzus néhány alapvető fogalmat tárgyal meg az elektronika területéről. Lehetőséget ad arra, hogy a diakok feladatokkal tökéletesítsék tudásukat. A kurzus alapszintű ismereteket közvetít.  Informatikai, számítástechnikai, eletrotechnikai műszaki szakközépiskolák, szaktanitézetek elsős diákjai számára ajánlott.

Logikai áramkörök A kurzus célja : A kurzus bemutatja a logikai áramköröket. Lehetőséget ad arra, hogy a diákok megismerjék a legfontosabb logikai áramkörök működését. A kurzus középszintű ismereteket közvetít 4 témakörben: 1. logikai tagok 2. további kombinációs áramkörök 3. billenőáramkörök 4. további szekvens áramkörök

Multivibrátorok - gyakorlati feladatokkal 

A kurzus bemutatja a multivibrátorok felépítését, fajtáit, elmagyarázza működésüket. Lehetőséget ad arra, hogy a diakok gyakorlati feladatokkal tökéletesítsék tudásukat. A kurzus alapszintű és haladó ismereteket közvetít.  Informatikai, számítástechnikai, elektrotechnikai műszaki szakközépiskolák, szaktanitézetek másodikos, harmadikos diákjai számára ajánlott.

Oszcillátorok - elméleti alapok és gyakorlati feladatok

A kurzus bemutatja az oszcillátorok felépítését, típusait, elmagyarázza működési elvüket. Lehetőséget ad arra, hogy a diakok gyakorlati feladatokkal tökéletesítsék tudásukat. A kurzus alapszintű és haladó ismereteket közvetít.  Informatikai, számítástechnikai, elektrotechnikai műszaki szakközépiskolák, szaktanitézetek másodikos, harmadikos diákjai számára ajánlott.